Makijaże 2023

Drogie klientki, rozpoczynam zapisy na rok 2023. Bardzo was proszę o zapoznanie się z informacjami, jakie zawarłam w poniższych punktach. Mam nadzieję, że odpowiedzą one na większość waszych pytań.

Cennik 2023

- Makijaż okolicznościowy/studniówkowy/sylwestrowy 180zł
- Makijaż ślubny 200zł
- Makijaż próbny 200zł
- Korekta Pana Młodego gratis
W koszt makijażu wliczone są kępki rzęs, natomiast osobno należy doliczyć koszt dojazdu (1zł = 1km).

Do wykonania fryzur polecam Katarzyna Raj

Zadatek

W celu rezerwacji terminu makijażu pobieram zadatek w kwocie 50zł. Zadatek jest oczywiście odliczany od kwoty makijażu, pobieranej w dniu jego wykonania. Zadatek jest zwracany na konto, jeśli klientka zrezygnuje z makijażu, nie później jednak niż na dwa tygodnie przed terminem wykonania usługi. Zadatek pobieram od każdego makijażu. Jeśli np. klientka umawia siebie i 3 dodatkowe osoby, zadatek wynosi 200zł.

Zadatek należy wpłacić na nr.konta:
51 1020 1390 0000 6202 0695 0846
Justyna Nawacka-Gąsior Nawacka.pl

w terminie do 3 dni od daty rezerwacji. W tytule proszę wpisać imię i nazwisko oraz termin makijażu.

Zapisy

Zapisy na makijaże przyjmuję mailowo, telefonicznie lub poprzez wiadomość na fanpagu (najchętniej w wersji pisanej, gdyż mamy wtedy szybki wgląd w historię wiadomości). Wysyłając do mnie wiadomość proszę o wpisanie daty i godziny ślubu, ile osób jest chętnych na makijaż, gdzie mam dojechać. Jeśli nie odpowiadam do 2-3 dni proszę o ponowne wysłanie wiadomości.

Makijaż próbny

Na makijaż próbny zarezerwuj sobie 1.5 godz, a na makijaż w dniu ślubu zarówno dla Ciebie jak i dla gości 1 godz na osobę. Makijaż próbny robię tylko u siebie w salonie na ul. Młyńskiej 8/22. Proszę przyjdź na niego punktualnie. Możesz zabrać mamę czy koleżankę. Przyjdź proszę bez makijażu, a dzień wcześniej zrób peeling twarzy i ust i nałóż sprawdzoną maseczkę. Bardzo też proszę o wcześniejsze wyregulowanie brwi. Na około tydzień przed makijażem proszę też o unikanie opalania na solarium.

Co jeszcze?

Pracuję na selektywnych i sprawdzonych kosmetykach marek takich jak: Clarins, Estee Lauder, Dior, Shiseido, Guerlain, La Mer, Too Faced, Makeup Forever, Tarte, Anastasia Beverly Hills, Becca, Stila, Lime Crime, Laura Mercier, Fenty Beauty, Kat von D, Marc Jacobs, Benefit, Huda Beauty, MAC, Lancome i inne - cały czas coś kupuję ;).

Po każdym makijażu klientka dostaje zestaw do poprawek: pomadkę i aplikatory do ust.

Bardzo proszę o dbaniu o nawilżenie twarzy oraz o systematyczne robienie peelingów twarzy i ust. To na prawdę bardzo wpływa na trwałość makijażu i jego wygląd.

Makijaż próbny najlepiej wykonać na około miesiąc przed ślubem, tak żeby klientka była już pewna co do sukni, dodatków i ogólnej wizji ślubu.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji pod tel: 504 275 841, mailem: justyna@nawacka.pl Jeśli nie odpowiadam to najpewniej maluję więc proszę o smsa i oczywiście o cierpliwość.