LIFTING RZĘS

To nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs.

KOLORYZACJA RZĘS

Jest kolejnym etapem zabiegu, który ma za zadanie nadać rzęsom piękny, intensywny kolor.

BOTOX

Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o botox, zawierający witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. Botox nawilża, uzupełnia, naprawia i odświeża rzęsy. Dodaje im niesamowitego blasku i miękkości jednocześnie eliminując suchość. Botox działa niczym zastrzyk regenerujący dla rzęs, a dodatkowo pomaga zatrzymać pigment w środku struktury włosa na dłużej, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się świeżym i głębokim kolorem rzęs.

LAMINACJA

To ostatni etap zabiegu polegający na nałożeniu olejku keratynowego. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

EFEKTY

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu.

Cennik

LIFTING + HENNA + BOTOX + LAMINACJA 120zł