INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU

2.5 godzinny kurs makijażu, na którym przy pysznej kawie dowiesz się, jaki makijaż najbardziej pasuje do Twojego typu urody, twarzy,kształtu oka i tęczówki.

Nauczę Cię,jak poprawnie wykonać makijaż dzienny lub wieczorowy. Jak podkreślić swoje atuty, a jak ukryć ewentualne niedoskonałości (jak np.trądzik czy zaczerwienienia).

Porozmawiamy o tak ważnej w makijażu pielęgnacji twarzy, jak również pomogę Ci w doborze odpowiednich dla Twojej cery kosmetyków.

Zrobimy przegląd Twojej kosmetyczki i pędzli. Pomogę Ci w stworzeniu listy najpotrzebniejszych kosmetyków - wiem,że na to najbardziej czekasz :).

Pokażę Ci wiele makijażowych trików, które sprawiają,że wykonanie makijażu staje się krótsze a jego trwałość dłuższa.

Lekcja indywidualna, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają problem z wykonaniem makijażu, ale również dla tych, które chciałyby podszlifować swoje umiejętności w tym zakresie. Mogę nauczyć Cię jak wykonać dzienny makijaż do pracy, ale również mocny wieczorowy makijaż smokey eye z użyciem sztucznych rzęs. Pamiętaj,że w czasie lekcji poświęcam Ci 100% czasu i możesz pytać o co tylko chcesz. Z lekcji oprócz wiedzy wyniesiesz również wcześniej przygotowane przeze mnie notatki, jak również notatki z wykonanego makijażu ( i jakąś małą makijażową niespodziankę).

Cena: 200zł

Zapraszam serdecznie
Justyna