INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU

2.5 godzinny kurs makijażu, na którym przy pysznej kawie dowiesz się, jaki makijaż najbardziej pasuje do Twojego typu urody, twarzy, kształtu oka i tęczówki.

Nauczę Cię, jak poprawnie wykonać makijaż dzienny lub wieczorowy. Jak podkreślić swoje atuty, a jak ukryć ewentualne niedoskonałości (jak np. trądzik czy zaczerwienienia).

Porozmawiamy o tak ważnej w makijażu pielęgnacji twarzy, jak również pomogę Ci w doborze odpowiednich dla Twojej cery kosmetyków.

Zrobimy przegląd Twojej kosmetyczki i pędzli. Pomogę Ci w stworzeniu listy najpotrzebniejszych kosmetyków - wiem,że na to najbardziej czekasz :).

Pokażę Ci wiele makijażowych trików, które sprawiają, że wykonanie makijażu staje się krótsze a jego trwałość dłuższa.

Lekcja indywidualna, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają problem z wykonaniem makijażu, ale również dla tych, które chciałyby podszlifować swoje umiejętności w tym zakresie. Mogę nauczyć Cię jak wykonać dzienny makijaż do pracy, ale również mocny wieczorowy makijaż smokey eye z użyciem sztucznych rzęs. Pamiętaj, że w czasie lekcji poświęcam Ci 100% czasu i możesz pytać o co tylko chcesz. Z lekcji oprócz wiedzy wyniesiesz również wcześniej przygotowane przeze mnie notatki, jak również notatki z wykonanego makijażu.

Cena: 350zł

Zapraszam serdecznie
Justyna

Kurs video makijażu dziennegoTe z Was, które nie mogą odwiedzić mnie osobiście, lub wolą uczyć się makijażu w domowym zaciszu, zapraszam do zakupu mojego kursu online.

Cena: 100zł

Zamów